برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

این روزها تو آیفونچی کارها کمی زیاد شده، ما عاشق کارمون هستیم و سخت کار می کنیم، سعی می کنیم صبح ها زودتر بیایم فروشگاه و شب ها دیر تر می ریم خونه، اما خیلی کارها رو فقط باید در ساعت کاری عمومی بازار انجام داد، برای همین لازمه تا اعضای جدیدی به گروهمون اضافه بشن.

قبل از هر چیز باید بگم با این نوسان های لحظه ای بازار به روز نگه داشتن وب.سایت کار سختی شده، دیگه لازمه یه نفر شش دانگ حواس اش به قیمت و موجودی کالا ها باشه تا هم بتونیم بهترین قیمت رو بدیم هم اینکه از بازار جا نمونیم برای همین اولین نفری که به تیم آیفونچی باید اضافه بشه رو معرفی می کنم:

۱.مدیر فروش فروشگاه آنلاین آیفونچی

هرچی فکر کردم عنوانی کوتاه تر از این پیدا نکردم، هر کس که وظایف مدیر فروش رو بدونه، و با فروش آنلاین آشنا باشه متوجه می شه که شرح شغل مدیر فروش فروشگاه آنلاین چه کارهایی رو شامل می شه؛ کنترل قیمت خرید کالا، تعیین قیمت فروش کالا، رفع مشکلات مربوط به خرید آنلاین، پیگیری سفارشات، هماهمگی ارسال سفارشات، کنترل رسیدن کالا به دست خریدار ...

خلاصه یک نفر که تمام کارهای مربوط به قیمت و فروش و ارسال کالاهای وب.سایت رو از ب بسم اله تا ... به عهده بگیره.

۲.کارشناس نرم افزار

معمولا وقتی خریدار محصول جدیدی از اپل را جایگزین قبلی می کنید لازم است از کالای قبلی بک.آپ گرفته شود وروی محصول جدید بازیابی شود، ساختن اپل.آی.دی و راه اندازی اولیه آیفون یا دیگر محصولات اپل هرچند بسیار ساده است اما عموم مشتریان توانایی انجام آن را ندارند، نصب و ارتقا سیستم عامل و .. خلاصه هر کاری که انجام آن نیاز به پیچ گوشتی نداشته باشد وظیفه تکنسین نرم افزار است.

3.حسابدار فروش

ثبت و نگهداری اطلاعات فروش و دریافت  ها از مشتریان وظیفه اصلی حسابدار فروش است، صدور فاکتور فروش، دریافت وجه فاکتور ... کسی که حسابداری خونده خودش خوب می دونه ما به چه کسی نیاز داریم.

4.فروشنده 

از اونجایی آیفونچی تخصصی محصولات اپل و لوازم جانبی مورد نیاز محصولات اپل رو می فروشه کسی که علاقمنده به عنوان فروشنده در آیفونچی کار کنه باید اطلاعات کامل در مورد محصولات اپل و لوازم جانبی سازگار با هر کالا رو داشته باشه تا بتونه مشتریان رو صحیح راهنمایی کنه. سوای اطلاعات فنی کامل و دقیق  صبر و حوصله مهمترین ویژگی با اهمیت برای ما در انتخاب فروشنده های جدید گروهمونه.

از آنجایی که ما همیشه به اعضا گروه آیفونچی به عنوان اعضا یک خانواده کاری نگاه می کنیم و خواهان همکاری بلند مدت هستیم برای انتخاب همکارانمان دقت می کنیم، علاقمندان به همکاری باید شرایط کلی زیر را داشته باشند.

 • سن بین ۲۲ تا ۳۰ سال
 • دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دايم چون به همکاری بلند مدت فکر می کنیم
 • ضمانت کارمند دولت یا کاسب حبیب خدا یا هرآنکس که معتبر باشد
 • آشنایی کامل با مجموعه برنامه آفیس 
 • از آنجایی که افراد گروه باید همیشه از آخرین اخبار مطلع باشندآشنایی با زبان انگلیسی (خواند در حد عالی)الزامیست
 • دارای روحیه کار گروهی
 • سختکوش و صبور
 • علاقمند به یادگرفتن و یاددادن
 • با انضباط
 • آراسته و خوش پوش
 • چون رفت و آمد در شهر زمانبر،سخت، پرهزینه و بعضا خطرناک است، بچه محل های پیکسل الویت دارند 
 • اما سابقه کار، سابقه کار دربعضی مواقع سو سابقه محسوب می شود مخصوصا برای فروشنده.

اگر با شرایطی که سعی کردم کمی توضیح دهم علاقمند به کار در آیفونچی هستید فرم اطلاعات فردی را پر کنید ،در صورتیکه حداقل شرایط لازم را داشته باشید با شما تماس خواهیم گرفت تا در مصاحبه حضوری شرکت کنید.

و حرف آخر، اگرعلاقمند هستید به عنوان فروشنده در آیفونچی مشغول به کار بشید ولی شرایط لازم برای شروع کار کردن را ندارید می توانید فرم اطلاعات فردی و برای کارآموزی در آیفونچی ثبت نام کنید.

فهرست

مجله

ورود

ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه‌مندی‌ها.

وارد شوید