شرایط خرید قسطی آیفون:

فروشگاه آیفونچی به لطف همکاری با مجموعه قسطی‌چیان، امکان خرید قسطی آیفون را برای علاقمندان فراهم کرده است. از آنجایی که قیمت آیفون در سال‌های اخیر افزایش زیادی داشته، خرید آن به صورت نقدی برای بسیاری از افراد دشوار شده است. در چنین شرایطی، خرید آیفون قسطی می‌تواند راهکاری مناسب برای مقابله با این شرایط دشوار اقتصادی باشد. البته خرید قسطی آیفون از فروشگاه آیفونچی شرایط ویژه‌ای دارد که در ادامه توضیح داده شده است.

مدارک لازم برای خرید آیفون قسطی

۱- اصل کارت ملی
۲- دسته چک جدید (صیادی)
۳- پیش‌پرداخت حداقل ۴۰ درصد از مبلغ کالا
۴- تعیین وقت قبلی از فروشگاه به صورت تلفنی

خرید آیفون قسطی با دسته چک

برای خرید گوشی آیفون قسطی از آیفونچی باید صاحب یک دسته چک صیاد باشید. چک صیادی نوع جدید چک است که بر اساس مقررات قانون جدید صدور چک، از طریق سامانه صیاد و تحت نظارت مستقیم بانک مرکزی صادر می‌شود. نشانه‌های ظاهر چک صیادی، رنگ بنفش برگه‌های آن و کد ۱۶ رقمی شناسه صیاد روی آن است. برای استفاده از چک صیاد باید مشخصات صدور و انتقال آن در سامانه صیاد ثبت شود.
در صورت تمایل به خرید آیفون نو و آکبند به صورت قسطی، ابتدا حداقل ۴۰ درصد مبلغ کل گوشی به صورت پیش‌پرداخت دریافت می‌شود. سپس مابقی مبلغ را می‌توانید طی ۳ الی ۱۲ ماه قسط‌‌بندی کنید. برای صدور چک می‌توانید به ازای هر ماه یا هر دو ماه یک چک صادر کنید.
توجه: در صورت تمایل به صدور چک برای هر دو ماه، تاریخ اولین چک باید ۴۵ روز بعد باشد.
جعبه آیفون فروخته شده تا پایان اقساط نزد فروشگاه باقی می‌ماند. انتقال مالکیت آیفون نیز تا پایان اقساط به نام شماره فروشگاه خواهد بود. پس از پایان اقساط و تسویه حساب می‌توانید برای گرفتن جعبه گوشی و انتقال مالکیت به خط دلخواه به فروشگاه مراجعه کنید. لوازم جانبی مورد نیاز برای گوشی شامل آداپتور، قاب، گلس و غیره شامل شرایط فروش قسطی نمی‌شوند و خرید آن‌ها تنها به صورت نقدی ممکن است.

خرید اپل واچ قسطی

مشتریانی که قصد خرید آیفون قسطی دارند می‌توانند به همراه آیفون، اپل واچ را نیز به صورت اقساطی تهیه کنید. در این مورد، جعبه اپل واچ تا پایان تسویه حساب در نزد فروشگاه به امانت می‌ماند. شرایط اقساطی اپل واچ شامل اپل واچ دست دوم نمی‌شود.

خرید ایرپاد قسطی

مشتریان گرامی در صورت تمایل می‌توانند در زمان خرید قسطی آیفون، یک دستگاه ایرپاد آکبند از هر مدل را به صورت اقساط به خرید خود اضافه کنند. در این مورد، جعبه ایرپاد تا پایان تسویه حساب در نزد فروشگاه به امانت می‌ماند. ایرپاد اقساطی نیز همانند آیفون باید دارای گارانتی شرکتی باشد.

شرایط خرید آیفون دست دوم قسطی

آیفونچی امکان خرید قسطی آیفون دست دوم را نیز فراهم کرده است. اگرچه شرط ویژه‌ای برای این مورد برقرار است. حداکثر تعداد اقساط برای گوشی دست دوم برابر است با تعداد ماه‌های باقی‌مانده از گارانتی آیفون منهای یک. برای مثال اگر از گارانتی یک آیفون دست دوم ۹ ماه باقی مانده باشد، می‌توان آن را طی حداکثر ۸ ماه به صورت اقساط خریداری کرد.
در نتیجه گوشی‌‌های آیفون دست دومی که گارانتی آن‌ها تمام شده باشد شامل شرایط فروش اقساطی نمی‌شوند. برای گوشی‌های دست دومی که از گارانتی آن‌ها باقی مانده باشد، تعداد اقساط همانند گوشی آکبند حداقل ۳ ماه و حداکثر ۱۲ ماه خواهد بود.

خرید آیپد اقساطی

امکان خرید آیپد‌های سلولار به صورت اقساط در فروشگاه آیفونچی وجود دارد. شرایط خرید آیپد قسطی دقیقا همانند گوشی آیفون است. جعبه و انتقال مالکیت دستگاه تا پایان اقساط و تسویه حساب در نزد فروشگاه به امانت می‌ماند. برای این مورد باید توجه داشته باشید که آیپد سلولار حتما دارای گارانتی شرکتی و رجیستری باشد تا فروش آن به صورت قسطی ممکن باشد.

لطفا برای دریافت نوبت با شماره ۰۹۱۲۳۱۷۵۸۷۳ تماس بگیرید

برخی از محصولات طرح اقساطی

ایفون ۱۳ Pro Max

ایفون ۱۳ Pro