سامسونگ ویدیوهای معروف تمسخر آیفون اپل را پس از معرفی دانگل برای گلکسی نوت 10 پاک کرد!

سامسونگ مدت‌ها پیش حذف جک هدفون توسط اپل را در تبلیغات خود مورد تمسخر قرار داده بود. اما حالا این شرکت این تبلیغات را از کانال یوتیوب خود حذف کرده است.

سامسونگ به تازگی سری جدید گلکسی نوت 10 را معرفی کرده است. متاسفانه این محصول جدید جک هدفون ندارد و طرفداران سامسونگ باید به فکر استفاده از دانگل و یا هدفون‌های بی‌سیم باشند. سامسونگ در مراسم معرفی خود تصمیم گرفت که حتی یک بار هم به این مسئله اشاره نکند. همچنین ویدیو معروف تمسخر آیفون اپل توسط سامسونگ هم از کانال یوتیوب این شرکت حذف شده است.

تصمیم شرکت سامسونگ برای حذف جک هدفون تصمیمی است که دیر یا زود باید گرفته می‌شد. شرکت‌های بزرگی همچون هواوی، وان‌پلاس، گوگل و اپل پیش از این چنین تصمیمی را گرفته بودند. سامسونگ تنها شرکت بزرگی بود که همچنان به جک هدفون وفادار بود. همچنین این شرکت انتقادی فراوانی از شرکت‌هایی که جک هدفون را حذف کردند، داشت.

سوژه ویدیو معروف تمسخر آیفون اپل حذف جک هدفون بود!

در این چند سال گذشته، سامسونگ تبلیغات فراوانی را در مورد طراحی اپل منتشر کرده بود. اصلی‌ترین ویدیوها در مورد ناچ آیفون و حذف جک هدفون بود. سامسونگ این تبلیغات را در کانال یوتیوب آمریکای خود منتشر می‌کرد. اما به نظر این تبلیغات کاملا از کانال سامسونگ و دیگر منابع رسمی حذف شده‌اند.

یکی از این تبلیغات، کارمندی از اپل را نشان می‌دهد که تلاش دارد یک سری مشتری مردد را متقاعد کند که آیفون بخرند. مشتریان هم گیج شده‌اند و هر کدام یک سری امکانات مانند جک هدفون، اسلات microSD و یک صفحه بدون ناچ می‌خواهند.

حالا این تبلیغات کمی ریاکارانه به نظر می‌رسند. مخصوصا که سامسونگ هر دو درگاه مورد اشاره را حذف کرده و صفحه نمایش این شرکت هم ناچ دارد. ویدیو معروف تمسخر اپل را می‌توانید همچنان از طریق دیگر آپلودرها ببینید. انتقادهایی که از اپل در این ویدیو به عمل آمده حالا در مورد سامسونگ هم صدق خواهد کرد.

یکی دیگر از تبلیغات، در مورد مردی بود که در طول چند سال از گوشی‌های آیفون استفاده می‌کند. یک تصویر در این ویدیو بسیار معروف است. مرد این تبلیغ یک دانگل بسیار بزرگ به گوشی خود متصل کرده تا همزمان گوشی را شارژ کند و با هدفون موسیقی گوش دهد.

تمامی این تبلیغات از کانال‌های رسمی سامسونگ حذف شده‌اند. سامسونگ احتمالا در زمان تولید این تبلیغات تصور نمی‌کرده که مجبور به حرکت در این مسیر شود. اما به نظر کارما سراغ این شرکت آمده است!

منبع: Farnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.