آپدیت iOS 12.4.6 برای آیفون و آیپدهای قدیمی ارایه شد

اپل با اینکه آپدیت iOS 13 را به دستگاه های قدیمی خود نداد اما آپدیت های امنیتی را برای آن ها ارایه می کند. امروز آپدیت iOS 12.4.6 برای آیفون و آیپدهای قدیمی ارایه شده که حجم ۴۱ مگابایتی دارد و امنیتی است. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آپدیت iOS 12.4.6

 

شرکت اپل، آپدیت iOS 12.4.6 را برای آیفون های قدیمی از جمله آیفون 5s، آیفون 6 و آیفون 6 پلاس منتشر کرد. اگر شما نیز از دستگاه‌های قدیمی مجهز به سیستم‌عامل iOS استفاده می‌کنید و آپدیت iOS 13.4 را دریافت نکرده‌اید، نیازی به نگرانی نیست. زیرا اپل یک آپدیت جدید برای تلفن‌ها و تبلت‌های قدیمی خود منتشر کرده است.

البته، تلفن یا آیپد قدیمی شما آپدیت iOS 13.4 را دریافت نمی‌کند، اما اپل هم‌زمان با انتشار جدیدترین نسخه سیستم‌عامل خود، نسخه 12.4.6 این سیستم‌عامل را برای تلفن‌های قدیمی خود عرضه کرده است. لیست آپدیت iOS 12.4.6 نسل اول تبلت آیپد ایر، نسل ششم آیپاد تاچ، آیپد مینی 2 و 3 را نیز شامل می‌شود. این آپدیت به منظور تامین امنیت نرم‌افزار دستگاه‌ها عرضه شده و هیچ قابلیت جدیدی به آن اضافه نشده است.

قدیمی‌ترین محصول اپل در لیست آپدیت جدید این شرکت، آیفون 5s است که در سال 2013 به بازار عرضه شد. باتوجه به سال معرفی این محصول، اپل به احتمال زیاد یک رکورد جدید در زمینه انتشار آپدیت‌ها ثبت خواهد کرد.

به دارندگان این دستگاه‌ها پیشنهاد می‌شود که نرم‌افزار تلفن یا تبلت خود را از طریق منوی تنظیمات به‌روز کنند. نمی‌توان این آپدیت را یک آپدیت بی‌اهمیت دانست، چرا که در این صورت، اپل آن را منتشر نمی‌کرد.

شما آپدیت iOS 12.4.6 را دریافت کردید؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.