آیفون ۱۲ پرو با ۶ گیگابایت حافظه رم ارایه می شود

به نظر می رسد که اپل می خواهد برای ۲۰۲۰ مقدار بیشتری حافظه رم را در نظر بگیرد. امیدواریم این تغییر به اپل کمک کند تا مشکل قدیمی رقیب قدیمی‌ترش را برطرف کند، منظور مشکل مدیریت رم است. گفته می شود آیفون ۱۲ پرو با ۶ گیگابایت حافظه رم ارایه می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آیفون ۱۲ پرو با ۶ گیگابایت حافظه رم

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی از سوی MacRumors در اختیار رسانه ها قرار گرفته، دو گوشی اپل در سال جاری میلادی از ۶ گیگابایت رم بهره می برند. انتظار می رود دو گوشی دیگر آن دارای ۴ گیگابایت رم باشند. بنابر اعلام تحلیلگران USB، برخی مشخصات آیفون های ۲۰۲۰ به شرح زیر است:

  1. ۱- آیفون ۶.۷ اینچی: دوربین اصلی سه گانه با سنسور ToF و 6 گیگابایت رم
  2. ۲- آیفون ۶.۱ اینچی: دوربین اصلی سه گانه با سنسور ToF و 6 گیگابایت رم
  3. ۳- آیفون ۶.۱ اینچی: دوربین اصلی دوگانه با 4 گیگابایت رم
  4. ۴- آیفون ۵.۴ اینچی: دوربین اصلی دوگانه با 4 گیگابایت رم

در نوامبر سال گذشته میلادی گزارش مشابهی از سوی تحلیلگر Barclay در اختیار رسانه ها قرار گرفته بود. بر اساس این گزارش، گوشی های آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس از ۶ گیگابایت رم بهره می برند. گفته می شود این 4 آیفون دارای نمایشگر OLED خواهند بود و احتمالا نسخه های گران قیمت آن ها به نمایشگر سامسونگ مجهز می‌ شوند.

آیفون های ۲۰۲۰ قادر به پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G خواهند بود. دیروز تحلیلگر معروف محصولات اپل، مینگ چی کو پیش بینی کرد که اپل در سال جاری میلادی قادر به فروش 80 تا 85 میلیون آیفون 5G باشد. نسخه های ارزان تر این محصولات قادر به پشتیبانی از طیف زیر 6 گیگاهرتز خواهند بود و مدل های پرو از سیگنال های mmWave 5G پشتیبانی می کنند.

هنوز در ابتدای سال جدید میلادی قرار داریم و فاصله زیادی تا معرفی آیفون های 2020 باقی مانده است. این گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم سال جاری میلادی از راه می رسند. تا زمان رونمایی از این محصولات، شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی خواهیم بود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که آیفون ۱۲ پرو با ۶ گیگابایت حافظه رم می تواند جذابتر باشد؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.