آیفون ۹ نسبت به آیفون ۸ با نمایشگر بزرگتر و با ویژگی Face ID ارایه خواهد شد

پس از دو سال اپل در فکر تولید نسخه‌ی ارتقا یافته آیفون ۸ است شاید هم آیفون SE 2. این گوشی که اپل آیفون ۹ نام خواهد گرفت، با Face ID و نمایشگر بزرگ‌تر نسبت به نسل قبلی خود طراحی می‌شود. گفته می شود که در حقیقت آیفون ۹ نسبت به آیفون ۸ با نمایشگر بزرگتر و با ویژگی Face ID ارایه خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

آیفون ۹

آیفون ۹

قدیمی‌ترین تلفن اپل موجود در بازار، آیفون ۸ است و شرکت ساکن کوپرتینو قصد دارد از آن به عنوان پایه‌ای برای عرضه گوشی‌های ارزان‌تر و جمع و جور خود در آینده استفاده کند. در حال حاضر گفته می‌شود که اپل آیفون ۹ نسخه‌ی به‌روز شده آیفون ۸ خواهد بود.

براساس گزارشات جدید که طی نمایشگاه CES 2020 به دست آمده، اپل قصد دارد آیفون ۹ را با بدنه‌ی گوشی آیفون ۸ تولید کند و جدیدترین چیپست A13 Bionic و فیس آیدی را در آن به‌کار ببرد. در حالی که تاچ آیدی و دکمه حذف می‌شنود،  فضای بیشتری در آیفون ۸ به روز شده ایجاد می‌شود و با اینکار، اپل می‌تواند از نمایشگر بزرگ‌تری در آیفون ۹ استفاده کند.

به‌کارگیری دوربین TrueDepth و از بین بردن حسگر اثرانگشت باعث می‌شود تا صفحه نمایش از 4.7 به 5.4 اینچ رشد کند. این دوربین به‌روز شده با یک فلش LED نیز همراه خواهد بود.

نظر شما چیست؟ منتظر آیفون ۹ هستید؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.