اهدا ۲ میلیون ماسک N95 توسط اپل برای مقابله با کرونا به مراکز درمانی امریکا

اپل پس از اهدا چندین میلیون دلار برای مبارزه با ویروس کرونا، حال تصمیم گرفته است تا ۲ میلیون ماسک N95 را به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها اهدا کند. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره اهدا ۲ میلیون ماسک N95 توسط اپل برای مقابله با کرونا به مراکز درمانی امریکا صحبت کنیم.

اهدا ۲ میلیون ماسک N95 توسط اپل

اهدا ۲ میلیون ماسک N95 توسط اپل

امروز معاون رئیس جمهور آمریکا آقای مایک پنس در مصاحبه‌ای اعلام کرد که شرکت اپل قصد دارد تا 2 میلیون ماسک تنفسی N95 را به منظور مبارزه با ویروس کرونا در اختیار مراکز درمانی و بیمارستان‌ها قرار دهد. با توجه به گسترش ناگهانی ویروس کرونا در آمریکا، مردم به فروشگاه‌ها هجوم برده و تمام تجهیزات محافظت شخصی و بهداشتی را خریداری کرده‌اند.

این موضوع موجب تجهیزات محافظت شخصی مانند ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی کننده شده است و بیمارستان برای تهیه آن‌ها با مشکلات جدی مواجه شده‌اند. اپل برای مبارزه با ویروس کرونا تصمیم گرفته است تا فروشگاه‌ها فیزیکی خود را برای مدتی در سراسر دنیا تعطیل کند؛ همچنین مبلغ 15 میلیون دلار را برای مبارزه با این بیماری به دولت آمریکا پرداخت کرده است.

کمک‌های مالی اپل به آمریکا محدود نمی‌شود، بلکه پیش از این اپل مبالغی را به دولت چین برای مبارزه با ویروس کرونا کمک کرده است، همچنین این غول فناوری به مراکز و پرسنل درمانی ایتالیا اعلام کرده است که به زودی مبلغی را به عنوان کمک به آن‌ها پرداخت خواهد کرد. در این بین مدیر عامل اپل، آقای تیم کوک با ارسال پستی در توئیتر شخصی خود خبر عرضه 2 میلیون ماسک N95 برای مرکز درمانی را تایید کرده است.

نظر شما درباره اهدا ۲ میلیون ماسک N95 توسط اپل چیست؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.