خارج شدن از بلاک اینستاگرام با کامنت انگلیسی ممکن است؟

یک افسانه محلی وجود دارد که می گوید اگر من در اینستاگرام اصطلاحا “اکشن بلاک” (Acction Block) شده ام باید بگویم که کامنت انگلیسی بگذارید و از بلاک اینستاگرام خارج شوم! در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم آیا خارج شدن از بلاک اینستاگرام با کامنت انگلیسی ممکن است؟

کامنت انگلیسی و خروج از بلاک اینستاگرام

بلاک اینستاگرام
بسیاری از کاربران اینستاگرام زمانی که بلاک می‌شوند، درخواست می‌کنند که برایشان کامنت انگلیسی بگذارید، در حالی که این کار هیچ تاثیری در رفع بلاک ندارد.

این روزها برای برخی کاربران سوال شده است که چرا توسط اینستاگرام بلاک شدند و نمی‌توانند پستی را لایک کنند و همچنین جایی کامنت و پست بگذارند و این‌که چطور می‌توانند از این وضعیت خارج شوند. برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام هیچ راهی وجود ندارد، مگر این‌که تا تاریخی که اینستاگرام اعلام کرده، صبر کنید.

دلیل بلاک شدن در اینستاگرام

اینستاگرام مانند سایر شبکه‌های اجتماعی، قوانینی دارد که باید رعایت کنید. مثلا اگر شما یک کامنت را با متن تکراری به دفعات بگذارید یا افراد زیادی را در کامنت‌ها منشن کنید، همینطور اگر از اپلیکیشن‌های جانبی مانند فالوئریاب، لایک بگیر و غیره استفاده کنید، با توجه به ناامن بودن این برنامه‌ها، اینستاگرام شما را بلاک می‌کند. یا به دلیل فالو و آنفالو کردن تعداد زیادی اکانت در طول روز، اکانت شما توسط Instagram بلاک می‌شود.

بعضی‌ها پیشنهاد می‌دهند که زیر پستشان کامنت انگلیسی بگذارید یا موارد مشابه، اما باید بدانید که هیچ‌کدام از این راه‌حل‌ها کارساز و درست نیست و هیچ تاثیری هم ندارد تا این‌که از بلاک اینستاگرام خارج شوید.

برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام هیچ راهی وجود ندارد جز این‌که تا تاریخی که خود اینستاگرام به شما اعلام کرده است، صبرکنید تا محدودیت حساب شما به پایان برسد. بنابراین توصیه من به شما این است که چند روزی را در Instagram هیچ فعالیتی انجام ندهید تا زمان محدودیت برای اکانت شما تمام شود.

بلاک اینستاگرام

اگر فکر می‌کنید اکانت شما بی‌دلیل بلاک شده است، وقتی پستی را لایک می‌کنید برایتان پیام اخطار می‌آید که آنجا از طریق گزینه Tell Us می‌توانید این موضوع را به پشتیبانی اینستاگرام گزارش کنید.

شما تا کنون در اینستاگرام اکشن بلاک شده اید؟ راه حل دیگری برای شما کارگر بوده است؟

منبع: Toranji نوشته: سینا عطایی

1 نظر
  1. behnam می‌گوید

    yeki az dil block shodan estefade az filtershekn hengame estefade az instagrame , k az 24 s@t ta 70 roz block khahid shod , yeki az bartarf kardane block ya hade aghal inke zodtar az block kharej shodan gozashtane comnte, vali ba taghir password accaount az block kharej mishavid

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.