دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی موبایل در راه است

یکی از افشاگران شناخته شده مدعی شده است که ماه آینده اولین گوشی هوشمند دنیا با سنسور ۱۹۲ مگاپیکسلی معرفی خواهد شد. به این ترتیب دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی موبایل در راه است. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی موبایل

دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی موبایل

اخیرا یکی از افشاگران شناخته شده چینی با نام کاربری Digital Chat Station در شبکه اجتماعی چینی Weibo مدعی شده است که در ماه آینده اولین گوشی هوشمند جهان با سنسور دوربین 192 مگاپیکسلی معرفی خواهد شد. به گفته این افشاگر، این گوشی ناشناخته به تراشه کوالکام اسنپ دراگون 765 (SM7250) مجهز شده است و با توجه به این موضوع باید منتظر یک گوشی میان رده باشیم.

در حال حاضر مدل و سازنده این گوشی هوشمند مشخص نشده است، اما به احتمال زیاد سازنده این گوشی یکی از شرکت‌های چینی خواهد بود. در سال‌های اخیر شرکت شیائومی میان رده و پرچمداران بسیاری را به همراه دوربین‌های قدرتمند روانه بازار کرده است، به همین دلیل احتمال ساخت این گوشی توسط شرکت شیائومی یا زیر مجموعه‌های آن بسیار زیاد است.

اخیرا شرکت تراشه سازی کوالکام اعلام کرد که به همراه یکی از شرکای تجاری خود در حال توسعه سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی است؛ این سنسور توسط تراشه قدرتمند اسنپدراگون ۸۶۵ پشتیبانی خواهد شد.

نظر شما چیست؟ منتظر دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی موبایل هستید؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.