شماتیک طراحی ایرپادز ۳ اپل با قابلیت نویزکنسلینگ را ببینید

اگر به یاد داشته باشید سه هفته پیش بود که اپل ایرپاد ۳ (Airpod 3) لو رفت. تصویری از سومین نسل هدفون بیسیم اپل ایرپادز ۳ لو رفته است. این تصویر به حضور قابلیت نویزکنسلینگ در Airpods 3 اشاره دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

ایرپادز ۳

ایرپاد ۳

اپل مانند اکثر شرکت ها همیشه مشغول کار روی ساخت یک دستگاه جدید است و به لطف افشاگری‌های انجام شده به نظر می‌رسد این کمپانی در حال کار روی نسل آینده‌ی هدفون بیسیم ایرپادز است.

دومین نسل ایرپادز در ماه مارس گذشته معترفی شد. این دستگاه که ایرپادز 2 نام داشت، از تراشه‌ی جدیدی بهره می‌برد، قادر به کنترل فرمان صوتی Hey Siri است، 50 درصد مدت زمان بیشتری را به ارمغان می‌آورد و یک قاب شارژ بیسیم را نیز به همراه خود می‌بیند. حال نسل جدید آن که ایرپادز 3 نام خواهد داشت، علاوه بر همه‌ی این قابلیت‌ها از فناوری نویز کنسلینگ نیز بهره‌مند خواهد بود.

کانسپتی از ایرپادز ۳ منبع

در iOS 13.2 نیم نگاهی به طراحی این نسل از هدفون بیسیم اپل شده است. در قطعه کدهای این نسخه‌ی آزمایشی از پلتفرم موبایلی اپل، آیکونی از یک ایرباد بیسیم نمایان است که می‌تواند مربوط به Airpods 3 باشد. این لوگو که در یک پس زمینه‌ای خاکستری قرار دارد، نشان می‌دهد که دو گوشی جدید به این ایرباد وصل شده تا آسوده‌تر در گوش کاربر جای بگیرد. دو نسل کنونی، در استفاده‌ی طولانی مدت خسته‌کننده هستند و البته اجازه‌ی ورود نویز را نیز به گوش شما می‌دهند.

اما این گوشی‌های جدید نشان می‌دهند که نسل جدید Airpods اپل می‌تواند از ورود نویز جلوگیری کند. در قطعه کدهای آی او اس 13.2 همچنین به یک گزینه‌ی جدید به نام “Focus Mode” یا «حالت تمرکز» نیز اشاره شده است که می‌توانید آن را فعال یا غیرفعال کنید. آیا این حالت، مربوط به Noise Cancelling ایرپادز است؟

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که ایرپادز ۳ اپل می تواند دستگاه جذابی باشد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.