مشخصات و قیمت ۴ عضو آیفون ۱۲ سال ۲۰۲۰ لو رفت

ما تقریبا می دانیم که اپل به تولید تعداد بیشتر آیفون روی آورده است. انتظار داریم تا حداقل ۴ آیفون تحت نام آیفون ۱۲ ارایه شوند. امروز مشخصات و قیمت ۴ عضو آیفون ۱۲ سال ۲۰۲۰ لو رفته و بازه قیمتی وسیعی را پوشش می دهد. این یک فاصله قابل توجه از تفکر استیوجابزی است اما مهم مگر مادامی که کاربران بیشتری به زیر پرچم اپل می آیند؟! این سوال سختی است که شما باید پاسخ بدهید.

مشخصات و قیمت ۴ عضو آیفون ۱۲

اپل سال ۲۰۱۲ را به یاد بیاورید، فقط یک آیفون ۵ وجود داشت و تمام. سال ۲۰۱۳ آیفون 5C ارزان در کنار آیفون 5s معرفی شد. آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس جفتی برای سال ۲۰۱۴ بودند، این روال ادامه داشت تا ارایه آیفون SE که همان آیفون 5s بود اما در سال ۲۰۱۶ ارایه شده بود. سال ۲۰۱۷ و سه آیفون به پرچمداری iPhone X رویایی اپل و سپس سه آیفون برای هر سال تثبیت شد. حالا سال ۲۰۲۰ است با ارایه آیفون SE 2020 ما چهار مدل آیفون جدید برای خرید داریم. به نظر می رسد که اپل می خواهد سال ۲۰۲۰ حتی ۴ آیفون دیگر هم داشته باشد و امسال همچنین تفاوت دیگری هم دارد، کم شدن بازه ارایه آیفون جدید به ۶ ماه که می تواند قابل توجه باشد و اگر ادامه پیدا کند مشخصا برای رقابت با اندرویدی‌هاست.

نام رمزگذاری و اندازه صفحه نمایش در کنار قیمت گذاری ادعا شده آمریکا از مدل های آیفون ۱۲ در جدول زیر ذکر شده است.

 

اپل ماه گذشته آیفون SE 2020 را با طراحی آیفون ۸ و تراشه جدید به بازار عرضه کرد. اکنون، ما در معرض شایعه گسترده ای از سری آیفون ۱۲ آتی هستیم. جدا از مشخصات کلیدی، قیمت گذاری برای ایالات متحده نیز اعلام شده است.

جدیدترین شایعه درباره آیفون ۱۲ از جان پروسر که یکی از بهترین ها در زمینه شایعات اپل است، منتشر کرده است. به گفته منبع وی، غول فناوری آمریکایی چهار آیفون جدید را در مقایسه با سه دستگاه در دو سال گذشته عرضه خواهد کرد.

چهار مدل جدید آیفون ۱۲ به شرح زیر است.

  1. آیفون ۱۲ (مینی)
  2. آیفون ۱۲ (پلاس / مکس)
  3. آیفون ۱۲ پرو
  4. آیفون ۱۲ پرو مکس

تمام آیفون های ذکر شده در بالا دارای نمایشگرهای OLED هستند و ناج کوچکتری نسبت به نسل فعلی دارند. دو مدل اول از قاب آلومینیومی استفاده می کنند، در حالی که انتظار می رود مدل های Pro دارای قاب استیل ضدزنگ مانند آیفون ۱۱ پرو باشند.

همچنین، هر چهار مورد آنها از چیپست اپل A14 با پشتیبانی از اتصال 5G تغذیه می شوند، با این حال ، فقط مدل های Pro روی شبکه های mmWave کار می کنند. در مورد دوربین مدلهای ارزان قیمت از دوربین دوگانه استفاده می کنند اما انواع Pro به دوربین سه گانه و اسکنر LiDAR مجهزند که در iPad Pro 2020 یافت می شوند.

نظر شما چیست؟ منتظر خانواده شلوغ آیفون ۱۲ هستید؟

منبع: Toranji
نوشته: سینا عطایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.