نسخه iOS واتساپ به قابلیت انتظار تماس پشت خط مجهز شد

نسخه iOS واتساپ با قابلیت‌های جدید و متنوع منتشر شد. از جمله مهم‌ترین تغییرات این ورژن می‌توان به افزوده شدن انتظار تماس و تغییرات مربوط به حریم خصوصی اشاره کرد.

واتساپ بی سر و صدا یکی از مهم‌ترین آپدیت‌های نسخه iOS خود را منتشر کرد که قابلیت‌های جدیدی را به همراه دارد. تنظیمات جدید برای محافظت از حریم خصوصی و پشتیبانی از قابلیت انتظار تماس از جمله مهم‌ترین تغییرات این آپدیت است. در این آپدیت تغییرات دیگری را نیز مشاهده می‌کنیم.

به عنوان مثال تغییراتی را در صفحه چت نسخه iOS در این آپدیت شاهد هستیم که مرور پیام‌های دریافتی را راحت‌تر می‌کند. هم‌چنین حالا کاربران این پیام‌رسان قادر هستند در هنگام استفاده از حالت VoiceOver، به صورت مستقیم از Braille keyboard پیام ارسال کنند.

قابلیت انتظار تماس نیاز به توضیح ندارد. اما ذکر این نکته بد نیست که حالا می‌توانید هنگام مکالمه کردن به کمک واتس‌اپ به یک مکالمه ورودی دیگر نیز پاسخ دهید.

آخرین تغییرات نیز مربوط به تنظیمات حریم خصوصی می‌شود. در جدیدترین نسخه iOS واتس اپ می‌توانید مشخص کنید که چه کسانی اجازه دارند شما را به یک گروه اضافه کنند. برای دسترسی به تنظیمات جدید می‌توانید به مسیر زیر مراجعه کنید:

Settings > Account > Privacy > Groups

مدیران گروه نیز می‌توانند به‌جای اضافه کردن افراد به صورت مستقیم برای آن‌ها یک درخواست برای پیوستن به گروه ارسال کنند. برای دریافت جدیدترین نسخه واتساپ می‌توانید به اپ استور مراجعه کنید.

منبع: Farnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.