ویژگی‌های احتمالی ایرپاد پرو ۲ مشخص شد!

زمان حدودی مطالعه مطلب: ۳ دقیقه

نسل بعدی ایرپاد پرو به زودی عرضه می‌شود و طبق شایعات منتشر شده، فهرست بلندبالایی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید برای ایرپاد پرو ۲ در نظر گرفته شده است. از میان این خصوصیات می‌توان به قابلیت تشخیص ضربان قلب، قابلیت استفاده به عنوان سمعک حرفه‌ای، درگاه USB-C و چیپست جدید اشاره کرد.

Airpods pro 2 with Charging case

طراحی ایرپاد پرو ۲

یک وبسایت اخبار تجهیزات صوتی ادعا کرده که اطلاعات جدیدی در مورد ایرپاد پرو ۲ بدست آورده است. سپس با استفاده از این اطلاعات، تصاویر کامپیوتری رندر شده‌ای برای ایرپاد پرو ۲ طراحی کرده است تا ظاهر احتمالی آن مشخص شود. از لحاظ طراحی، ساقه ایرپاد همچنان وجود دارد و شایعاتی که مبنی بر حذف آن بود، رد شده است. به علاوه، شکل ظاهری ایرپاد پرو ۲ شباهت زیادی به ایرپاد پرو و ایرپاد ۳ دارد.

Airpods pro 2 earphones

البته با وجود شباهت ظاهری زیاد، این وبسایت مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی را منتشر کرده که ادعا می‌کند در Airpods Pro 2 وجود خواهد داشت.

قابلیت‌های ایرپاد پرو ۲

نوشته‌های مرتبط
۱ از ۹۶
  • چیپ H1 جدید و بروز‌شده: چیپ جدید H1 به مدارهای بروز‌تری مجهز شده و قابلیت تنظیم خودکار عملکرد حذف نویز محیط را دارد. به علاوه، عملکرد کلی اتصال و مصرف باتری نیز بهینه شده است.
  • قابلیت Find My: انتظار می‌رود ایرپاد پرو ۲ به قابلیت Find My مجهز شده باشد تا بتوان موقعیت آن را از برنامه مربوطه پیدا کرد. پیش از این شایعه شده بود که کیس ایرپاد پرو ۲ به یک اسپیکر مجهز می‌شود تا زمانی که کاربر آن را گم کرده، صدایی از آن پخش شده و پیدا کردن آن آسان‌تر شود.
  • قابلیت تشخیص ضربان قلب: شایعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد ایرپاد پرو ۲ به قابلیت تشخیص ضربان قلب از داخل گوش مجهز می‌شود. اگرچه این قابلیت جدید هنوز تأیید نشده است.
  • قابلیت سنجش دما: ممکن است حسگر تشخیص ضربان قلب، قابلیت سنجش دمای بدن را از داخل گوش نیز داشته باشد تا به این ترتیب دمای بدن با دقت بالاتری تشخیص داده شود.
  • بهبود کیفیت صدا: ظاهرا ایرپاد پرو ۲ از لحاظ فناوری پخش صدا مشابه ایرپاد ۳ باشد. یعنی مجموعه‌ای از درایور‌های با شدت صدا و رنج دینامیکی بالا و وسیع و آمپلی‌فایر‌های با کیفیت که امکان تنظیم خودکار اکولایزر صدا، صدای سه‌بعدی فضایی با قابلیت تشخیص موقعیت سر و امکان استفاده همزمان از دو جفت ایرپاد را فراهم می‌کند.

airpods pro 2 usb-c port

  • درگاه شارژ USB-C: ممکن است ایرپاد پرو ۲ بجای درگاه لایتنینگ به درگاه شارژ USB-C مجهز شود.

Airpods pro 2 charging case

  • قابلیت‌های کمک‌شنوایی: وبسایت مذکور ادعا می‌کند ایرپاد پرو ۲ می‌تواند به عنوان یک سمعک حرفه‌ای کاربرد داشته باشد. برای مثال صدا از کیس شارژ نیز دریافت می‌شود و گوشی‌های ایرپاد منتقل می‌شود. به این ترتیب افرادی که دچار کم‌شنوایی هستند، می‌توانند کیس شارژ را به مخاطب خود بدهند تا صدای او را به وضوح در گوشی‌های خود بشنوند. پیش از این بسیاری تصور می‌کردند حفره‌های کنار کیس ایرپاد پرو ۲ برای اتصال بند و آویزان کردن آن به کار می‌روند. اما این وبسایت ادعا می‌کند این حفره‌ها بلندگو و میکروفون هستند.

تاریخ عرضه ایرپاد پرو ۲

تا به امروز شایعات مختلفی در مورد کارایی‌ها و ظاهر ایرپاد پرو ۲ منتشر شده است. با این حال، به نظر می‌رسد تنها چیزی که صحت آن تأیید شده، وجود ساقه در ایرپاد پرو ۲ است. وبسایت مدعی در دوره‌های گذشته نیز اطلاعات دقیقی در مورد محصولات صوتی اپل منتشر کرده بود اما همه پیش‌بینی‌های آن درست نبوده است. در نهایت هنوز تاریخ خاصی برای معرفی ایرپادز پرو ۲ مشخص نشده و برای تأیید ویژگی‌های مطرح شده باید تا آن روز صبر کرد.

منبع: MacRumors

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.