خرید قسطی از آیفونچی:

فروشگاه آیفونچی به‌لطف همکاری با مجموعه قسطی‌چیان، امکان خرید قسطی آیفون، آیپد، اپل‌واچ، ایرپاد، مک و انواع لوازم جانبی را برای علاقمندان فراهم کرده است. در واقع امکان خرید قسطی هر کالایی با قیمت بالای پنج میلیون تومان در فروشگاه آیفونچی فراهم شده‌است. از آنجایی که قیمت محصولات اپل در سال‌های اخیر افزایش زیادی داشته، خرید آن‌ها به صورت نقدی برای بسیاری از افراد دشوار شده است. در چنین شرایطی، خرید آیفون قسطی و باقی محصولات اپل، می‌تواند راهکاری مناسب برای مقابله با این شرایط دشوار اقتصادی باشد. البته خرید قسطی آیفون و باقی محصولات اپل از فروشگاه آیفونچی شرایط ساده‌ای دارد که در ادامه توضیح داده شده است.

مدارک لازم برای خرید قسطی

  1. اصل کارت ملی
  2. دسته چک جدید (صیادی)
  3. پیش‌پرداخت حداقل ۴۰ درصد از مبلغ کالا

خرید قسطی محصولات اپل با دسته‌چک

برای خرید قسطی محصولات اپل از آیفونچی باید صاحب یک دسته‌چک صیادی باشید. چک صیادی نوع جدید چک است که بر اساس مقررات قانون جدید صدور چک، از طریق سامانه صیاد و تحت نظارت مستقیم بانک مرکزی صادر می‌شود. نشانه‌های ظاهر چک صیادی، رنگ بنفش برگه‌های آن و کد ۱۶ رقمی شناسه صیاد روی آن است. برای استفاده از چک صیاد باید مشخصات صدور و انتقال آن در سامانه صیاد ثبت شود.
در صورت تمایل به خرید انواع محصولات اپل (دارای قیمت بالای پنج میلیون تومان) به‌صورت قسطی، ابتدا حداقل ۴۰ درصد مبلغ کل محصول به‌صورت پیش‌پرداخت دریافت می‌شود. سپس مابقی مبلغ را می‌توانید طی ۳ الی ۱۲ ماه قسط‌‌بندی کنید. برای پرداخت اقساط می‌توانید به ازای هر ماه یک چک صادر کنید.
لازم به‌ذکر است که برای خرید قسطی محصولات اپل حتماً باید در فروشگاه حضور پیدا کنید و امکان خرید قسطی به‌صورت آنلاین وجود ندارد.
امکان خرید قسطی با سفته وجود ندارد و فقط با استفاده از چک صیادی امکان‌پذیر است.

جهت خرید اقساطی روزهای شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۷ بعدازظهر می‌توانید مراجعه کنید.

شرایط خرید آیفون قسطی

برای خرید آیفون آکبند به‌صورت قسطی باید ابتدا با فروشگاه آیفونچی تماس بگیرید و سپس با مدارک موردنیاز در فروشگاه حاضر شوید. شرایط پرداخت هم به این صورت است که ابتدا ۴۰ درصد از مبلغ کل را پرداخت می‌کنید و باقی‌مانده را طی ۳ تا ۱۲ ماه تسویه می‌کند. پرداخت اقساط هم با استفاده چک صیادی و به ازای هر ماه یک چک انجام می‌شود. لازم به‌ذکر است که جعبه آیفون فروخته‌شده تا پایان اقساط نزد فروشگاه باقی می‌ماند. مالکیت آیفون نیز تا پایان اقساط به‌نام شماره فروشگاه خواهد بود. پس از پایان اقساط و تسویه حساب می‌توانید برای گرفتن جعبه گوشی و انتقال مالکیت به خط دلخواه به فروشگاه مراجعه کنید.

شرایط خرید آیفون دست دوم قسطی

آیفونچی امکان خرید قسطی آیفون دست دوم را نیز فراهم کرده است. خرید آیفون دست‌دوم به‌صورت قسطی شرایطی مشابه آیفون نو دارد. به این ترتیب، با مدارکی که در بالا ذکر شد، باید در فروشگاه حضور یابید و پس از مشورت با کارشناسان آیفونچی و انتخاب دستگاه، می‌توانید اقدام به خرید کنید. تعداد اقساط همانند گوشی آکبند حداقل ۳ ماه و حداکثر ۱۲ ماه خواهد بود. اقساط نیز با استفاده چک صیادی پرداخت می‌شود. جعبه و مالکیت آیفون نیز تا پایان اقساط نزد آیفونچی می‌ماند و پس از پایان اقساط می‌توانید برای دریافت جعبه و انتقال مالکیت اقدام کنید..

خرید اپل واچ قسطی

مشتریانی که قصد خرید اپل واچ را به‌صورت اقساطی دارند، می‌توانند برای انجام مراحل با کارشناسان آیفونچی تماس بگیرند. در این مورد، جعبه اپل واچ تا پایان تسویه حساب در نزد فروشگاه به امانت می‌ماند. شرایط اقساطی اپل واچ نیز مانند آیفون و باقی محصولات است. به این صورت که ابتدا ۴۰ درصد از کل مبلغ دریافت می‌شود و باقی‌ماننده بین ۳ تا ۱۲ ماه قسط‌بندی خواهد شد. اقساط نیز با استفاده از چک صیادی پرداخت می‌شود.

خرید ایرپاد قسطی

آیفونچی امکان خرید قسطی ایرپاد از هر مدل را فراهم کرده‌است. در این مورد، جعبه ایرپاد تا پایان تسویه حساب نزد فروشگاه به امانت می‌ماند. شرایط خرید اقساط ایرپاد نیز مانند باقی محصولات اپل است.

خرید آیپد قسطی

امکان خرید قسطی آیپد در فروشگاه آیفونچی وجود دارد. شرایط آیپد قسطی شامل حداقل ۴۰ درصد مبلغ کل به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت مابقی بین ۳ تا ۱۲ ماه است. جعبه آیپد و انتقال مالکیت مدل‌های سلولار تا پایان اقساط و تسویه حساب نزد فروشگاه به امانت می‌ماند. پس از پایان اقساط می‌توانید برای دریافت جعبه و مالکیت دستگاه با فروشگاه هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

خرید مک بوک قسطی

خرید قسطی مک بوک از فروشگاه آیفونچی امکان‌پذیر است. برای این مورد حداقل ۴۰ درصد مبلغ کل به عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌شود. سپس مابقی مبلغ طی ۳ الی ۱۲ ماه قسط‌بندی خواهد شد. جعبه مک بوک تا پایان اقساط و تسویه حساب کامل نزد فروشگاه آیفونچی به امانت باقی می‌ماند.

خرید تجهیزات جانبی قسطی

شما می‌توانید انواع تجهیزات جانبی شامل اسپیکر، کیف و کوله، هدفون، پاوربانک و محصولات دیگر را به‌صورت اقساط از آیفونچی خریداری کنید. البته فقط محصولاتی شامل خرید اقساط می‌شوند که قیمت بالای پنج میلیون تومان داشته باشند. شرایط پیش‌پرداخت و اقساط این محصولات نیز مانند باقی محصولات موجود در آیفونچی است؛ یعنی پرداخت ۴۰ درصد مبلغ کل به‌عنوان پیش‌پرداخت و باقی‌مانده در اقساط ۳ تا ۱۲ ماهه.