اولین آیفون‌های پیش فروش شده در راه مقصد!

پیش‌فروش آیفون ۱۳ و آغاز فروش رسمی آن از ۲۴ سپتامبر

اپل با درخواست بی‌سابقه‌ای برای آیفون ۱۳ روبرو شده و تنها دو روز پس از رونمایی ارسال اولین محموله آیفون ۱۳ را آغاز نموده است. اما بااین‌حال اگر یک آیفون ۱۳ را پیش‌خرید نموده‌اید تا قبل از تاریخ ۲۴ سپتامبر به دستتان نخواهد رسید.

پیش‌فروش آیفون ۱۳

اگر یک آیفون ۱۳ را بر روی وب‌سایت اپل پیش‌خرید کرده باشید، در قسمت Status می‌توانید عبارت Preparing to ship‌ را مشاهده نمایید. اما اگر می‌خواهید با دقت بیشتری فرایند ارسال آیفون ۱۳ خود را پیگیری نمایید می‌توانید به وب‌سایت UPS‌ رفته و از مکانی که آیفون ۱۳ شما در آن قرارگرفته آگاهی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: تاریخ عرضه، قیمت، مشخصات فنی و آخرین اخبار درباره آیفون ۱۳

برای پیگیری سفارش خود از وب‌سایت UPS دو روش پیش روی شما خواهد بود روش اول این است که ابتدا در وب‌سایت UPSثبت‌نام نموده و سپس اطلاعات تکمیلی در مورد آیفون ۱۳ خود را وارد کنید. روش دوم این است که شماره ارجاع یا Reference را در بخش مشخص‌شده در وب‌سایت وارد نمایید. شماره ارجاع شما درواقع شماره تلفن همراه شما بوده که با حذف دو عدد آخر باید وارد گردد. البته باید بگوییم که تمامی مدل‌های آیفون ۱۳ در وب‌سایت UPS ثبت‌نشده  اگر نمی‌توانید گوشی که پیش‌خرید نموده‌اید را پیدا کنید، بهتر است تا آخر هفته منتظر مانده و دوباره برای جستجو و پیگیری اقدام نمایید.

ویدئو معرفی آیفون ۱۳:

 

 

وب‌سایت UPS‌ به دلایل امنیتی سطح دسترسی به اطلاعات در مورد مکان انبار آیفون ۱۳ را کاهش داده و برای اینکه بتوانید اطلاعات بیشتری را کسب نمایید ابتدا لازم است در پلتفرم UPS My Choice ثبت‌نام کنید.

پس از ثبت‌نام در UPSمی‌توانید انباری که آیفون ۱۳ شما در آن قرارگرفته را مشاهده نموده و از اینکه چه زمانی به دستتان می‌رسد آگاهی پیدا کنید. البته اینکه اپل ارسال آیفون ۱۳ را زودتر آغاز نموده به این معنا نبوده که آیفون ۱۳ شما زودتر از تاریخ اعلام‌شده به دستتان می‌رسد. UPS که با شرکت اپل همکاری دارد اعلام داشته که آیفون‌های ۱۳ پیش‌خرید شده در همان تاریخی که در رسید مشخص‌شده است به دست کاربران می‌رسد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.