اسکرین سیور محبوب گوگل به رایانه های مک می آید

گوگل برای گجت هایی همچون موبایل های پیکسل، کروم کست ها و سرویس گوگل فایبر اسکرین سیور جذاب و آرامش بخشی را بر مبنای عکس های به اشتراک گذاشته شده در سرویس گوگل پلاس ارائه کرده است. حال قرار است رایانه های مک اپل نیز از این قابلیت مفید بهره مند گردند.


«Featured Photos» می تواند بهترین و با کیفیت ترین تصاویر موجود در شبکه اجتماعی اختصاصی گوگل را روی نمایشگرهای با کیفیت رایانه های مک و مک بوک ها به نمایش بگذارد.

بر اساس اعلام گوگل، هر نمایشگری که به رایانه مک شما متصل باشد، تصاویر مجزایی را به نمایش خواهد گذاشت، بنابراین یک نمایشگر با کیفیت 5k عملاً به یک تابلوی هنری با محتوایی از بهترین و محبوب ترین تصاویر ممکن تبدیل می شود.

عکس های به نمایش گذاشته شده در Featured Photos از میان نمونه هایی انتخاب می شوند که به صورت عمومی توسط کاربران به اشتراک گذاشته شده و از محبوبیت بالایی برخوردار شده اند، بنابراین انتظار می رود که موضوع بیشتر آنها مناظر طبیعی و آرامش بخش باشد. همچنین نام عکاس هر اثر در گوشه آن ثبت می شود تا بتوانید در صورت تمایل کارهای بیشتر او را در گوگل پلاس دنبال نمایید.

اگر کاربر سیستم عامل اندروید باشید، می توانید با نصب اپلیکیشن «Wallpapers app» همین تصاویر را به عنوان پس زمینه روی گجت خود داشته باشید. اگر هم عکاسی هستید که تمایل دارید کارهای شما توسط هزاران نفر دیده شود، می توانید با رعایت این دستور العمل هنر خود را در سرویس گوگل پلاس به اشتراک گذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.