۱۰والپیپر ۴K آیفون مناسب جلوه Depth Effect

با دانلود نسخه باکیفیت این تصاویر پس زمینه آیفون، جلوه تازه‌ای به گوشی خود ببخشید

زمان حدودی مطالعه مطلب: ۴ دقیقه

اقیانوس دنیایی جذاب است که هنوز بخش‌هایی از آن ناشناخته باقی مانده و موجودات فراوان زیادی در اعماق اقیانوس‌ها هستند که توسط بشر دیده نشده‌اند. در این پست، ده والپیپر جذاب از اقیانوس گرد آورده‌ایم تا با استفاده از آن‌ها ظاهر تازه‌ای به گوشی خود ببخشید.

۱- تصویر پس زمینه لاک‌پشت دریایی برای آیفون

رنگ آبی اقیانوس با رنگ لاکپشت و مرجان‌ها کنتراست جذابی در این عکس پس زمینه آیفون به‌وجود آورده است. بنابراین اگر دوست دارید یک پس‌زمینه زنده داشته باشید، روی دکمه دانلود کلیک کنید تا نسخه باکیفیت این والپیپر را داشته باشید.

عکس پس زمینه depth effect

۲- تصویر پس زمینه عروس دریایی فانتزی برای آیفون

این والپیپر تنها عکس فانتزی در این مجموعه است و از موجود واقعی عکس‌برداری نشده است. اما جذابیت این عروس دریایی می‌تواند جلو تازه‌ای به آیفون شما بدهد. برای دانلود عکس پس زمینه برای آیفون، روی دکمه دانلود کلیک کنید.

دانلود عکس پس زمینه آیفون ۱۵

۳- تصویر پس زمینه عروس دریایی برای آیفون

کنتراست تیره و روشن و رنگ زنده این عروس دریایی می‌تواند ظاهر پویایی به لاک‌اسکرین شما بدهد که نظر هر کسی را به خود جلب کند. دانلود عکس پس زمینه عروس دریایی از طریق دکمه زیر عکس امکان‌پذیر است.

عکس پس زمینه دریا برای گوشی

۴- تصویر پس‌زمینه اسب دریایی برای آیفون

اسب دریایی یکی از موجودات منحصربه‌فرد اقیانوس است و این هم یک عکس خاص از این موجود است که می‌تواند یک پس‌زمینه جذاب برای گوشی شما باشد. برای دانلود والپیپر برای آیفون رو دکمه دانلود کلیک کنید.

دانلود عکس اسب دریایی

۵- تصویر پس زمینه پروانه دریایی برای آیفون

پروانه دریایی یکی از موجوداتی است که شاید خیلی از ما با آن آشنا نباشیم. در این عکس شفاف و باکیفیت از این موجود دریایی، بافت روی پوست و بدن آن به‌وضوح مشخص است. برای دانلود والپیپر برای آیفون می‌توانید روی دکمه مربوطه کلیک کنید.

دانلود عکس پروانه دریایی

۶- تصویر پس زمینه سفره‌ماهی برای آیفون

در این عکس از یک سفره‌ماهی فقط طیف آبی به‌چشم می‌خورد و می‌تواند حسی واقعی از عمق اقیانوس برای مخاطب به‌وجود آورد. روی دکمه دانلود کلیک کنید تا نسخه باکیفیت در دسترس شما قرار گیرد.

سفره ماهی
خرید انواع مدل های آیفون

۷- تصویر پس زمینه کوسه برای آیفون

کنتراست سرد و گرم در این عکس در کنار ابهت یک کوسه شکارچی، حسی از انرژی در کنار ترسی اسرارآمیز برای مخاطب به ارمغان می‌آورد. این عکس پس زمینه برای آیفون را از دست ندهید و با استفاده از جلوه Depth Effect ظاهری جذاب به لاک‌اسکرین خود بدهید.

دانلود عکس کوسه پس زمینه آیفون

۸- تصویر پس زمینه دلفین برای آیفون

کمتر کسی است که دلفین‌ها را دوست نداشته باشد. این موجودات فوق‌العاده باهوش و بانمک، می‌توانند روی لب هر مخاطبی لبخند بکارند. پس با دانلود این والپیپر برای آیفون، حسی از شادابی را برای خود به ارمغان آورید.

دانلود والپیپر دلفین برای آیفون

۹- تصویر پس زمینه هشت‌پا برای آیفون

هشت‌پا یکی از موجودات دریایی عجیب و جالب‌توجه است. این عکس با زاویه خاصی که دارد یکی از بازوهای هشت‌پا را به‌نمایش می‌گذارد تا حسی منحصربه‌فرد در مخاطب ایجاد کند. روی دکمه دانلود کلیک کنید تا این نسخه باکیفیت این عکس پس زمینه آیفون را دریافت کنید.

عکس هشت پا پس زمینه آیفون

۱۰- تصویر پس زمینه نهنگ برای آیفون

آخرین والپیپر در این مجموعه از لحظه آخر شیرجه یک نهنگ قاتل در آب‌های اقیانوس گرفته شده‌است. حسی از ابهت در کنار لطافت نور طلوع خورشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.