Swiftmoji؛ اپلیکیشن کیبردی که فکر شما را می خواند

پس از تصاحب Swiftkey توسط مایکروسافت، خط مشی این شرکت تغییر کرده و علاقه ی بسیاری به حدس رفتار کاربران از خود نشان داده است. بعد از ارائه پلاگین ShakeSpeak برای کیبرد Swiftkey که سعی داشت نوشتار کاربران را به ادبیات زمان شکسپیر نزدیک کند، حال اپلیکیشن جدید شرکت Swiftkey با نام Swiftmoji میخواهد اموجی های مورد نیاز کاربر را حدس زده و با پیشنهاد آنها به او سرعت نوشتن پیام ها را بالا ببرد.


با فراگیر شدن استفاده از اموجی ها، بیشترین زمان حین نوشتن یک پیام، صرف یافتن شکلکی خاص در میان انبوه اموجی های مشابه می شود. حال شرکت Swiftkey که به سرعت و دقت بالای عملکرد اپلیکیشن کیبردش شهرت دارد، راه حلی برای این مشکل یافته و آن را در قالب اپلیکیشنی جدید راهی بازار کرده است. Swiftmoji با تحلیل متن نوشته شده، اموجی های مرتبط را یافته و آنها را به کار پیشنهاد دهد و این امر می تواند به بالا بردن سرعت نوشتن پیام کمک شایانی کند.

1

این اپلیکیشن برای دو پلتفرم اندروید و IOS عرضه گشته با این حال تفاوت بنیادی میان آنها وجود دارد. در حالی که اپلیکیشن اندروید Swiftmoji به صورت یک کیبرد کامل ارائه گشته، نسخه ی IOS جایگزین کیبرد اصلی نخواهد شد و در کنار آن، فعالیت خود را انجام می دهد. کاربر بعد از نوشتن متن پیام خود، Swiftmoji را از طریق آیکون آن که در پایین کیبرد اصلی جای گرفته، فرا می خواند و این اپلیکیشن با تجزیه و تحلیل متن نوشته شده، اموجی هایی را پیشنهاد می هد. با این راه کار طیف گسترده تری از کاربران می توانند از Swiftmoji استفاده کنند و این اپلیکیشن را در کنار کیبرد محبوب خود بکار گیرند.

برای دریافت Swiftmoji می توانید از این لینک استفاده نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.