اپلیکیشن Google Duo به عنوان رقیب FaceTime برای iOS منتشر شد

زمان حدودی مطالعه مطلب: < 1 دقیقه

مدتی هست که گوگل اپلیکیشن چت تصویری جدید Google Duo را به عنوان رقیب اپلیکیشن FaceTime، برای ابزارهای اندرویدی منتشر کرده است. حالا بالاخره این نرم افزار برای سیستم عامل رقیب یعنی iOS نیز منتشر شده و گوگل وعده تماس تصویری با کیفیت را میان ابزارهای این دو پلتفرم داده است.


اپلیکیشن Google Duo رایگان است و عضویت در آن از طریق شماره تلفن و پیامک تایید انجام می گیرد. کیفیت ویدیو نیز در حین تماس بر حسب سرعت اینترنت هر طرف تنظیم می شود. بنابراین می توان از آن با هر سرعت و کیفیت اینترنتی استفاده کرد. تماس ها نیز در هر دو دستگاه گیرنده و دریافت کننده تماس رمزنگاری می شوند.

ویژگی جالب دیگر این اپلیکیشن “knock knock” نام دارد که به وسیله آن، فرد دریافت کننده تماس می تواند قبل از آن که تماسی را پاسخ دهد، تصویر زنده ویدیویی فرد تماس گیرنده را ببیند.

نوشته‌های مرتبط
۱ از ۳۲۸

تست های انجام گرفته نشان می دهد که کیفیت تصویر در حین تماس از بسیار بد تا بسیار خوب متغیر است، اما کیفیت ویدیوی پیش نمایش در قابلیت “knock knock” به هیچ وجه مطلوب نیست و به شدت پیکسلی است.

گوگل همزمان با Google Duo سرویس پیام رسان دیگری به نام Allo را نیز معرفی کرده است که هنوز برای آیفون ها و آیپدهای اپل عرضه نشده.

حجم اپلیکیشن Google Duo برابر با ۲۸.۲ مگابایت است و برای نصب آن نیاز به iOS 9 و بالاتر از آن است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.