اپل واچ سری ۷ معرفی شد | همراه هوشمند ورزشکاران

اپل واچ جدید با نسل ۸ سیستم عامل WatchOS 8 حالا یک همراه ایده‌ال برای دوچرخه سواران است. شمارش کالری، تشخیص توقف و ردیابی فعالیت شما، تنها بخش کوچکی از قابلیت‌های این دستگاه جدید است.


صفحه جدید اپل واچ نسل ۷ حالا ۲۰٪ بزرگتر از نسل ۶ است. حاشیه‌ها ۴۰٪ باریک‌تر شده‌اند و شکل بدنه تغییر کرده است و حالا لبه‌های گردتری دارد. این صفحه جدید همواره روشن است تا دیگر نیازی به روشن کردن آن نداشته باشید. دکمه‌های بزرگتر، قابلیت نمایش اطلاعات بیشتر بدون اسکرول کردن، یک کیبورد کامل؛ با این پیشرفت‌ها حالا دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند.


اپل واچ ۷ حالا مقاوم‌تر از گذشته است. پوشش این دستگاه در برابر ترک خوردن مقاوم است و بیش از پیش در برابر آب مقاوم شده است. سرعت شارژ ۳۳٪ سریع‌تر شده است و تنها ۸ دقیقه شارژ برای پیگیری ۸ ساعت خواب شما کافیست!
رنگ‌های جدیدی برای این دستگاه در نظر گرفته شده است و در سه نوع آلومینیومی، استیل ضد زنگ و تیتانیوم معرفی شده است. اپل واچ نسل ۳ و SE همچنان تولید خواهد شد.


اپلیکیشن اپل Fitness+ حالا از مدیتیشن هم پشتیبانی می‌کند که حقیقتا شگفت‌انگیز است. آمادگی برای ورزش‌های زمستانی مانند اسکی و اسنوبرد نیز حالا با این اپلیکیشن راحت‌تر از همیشه قابل انجام هستند. قابلیت Group Workout حالا امکان ورزش گروهی با دوستانتان را فراهم می‌کند و تا ۳۲ نفر به طور همزمان می‌توانند از آن استفاده کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.