خبرهای ایونت امشب اپل در مورد اپل موزیک، هوم‌ پاد مینی و ایرپادز۳

اپل موزیک

اپل موزیک

اپل موزیک دارای بزرگ‌ترین آرشیو موسیقی جهان است و عملکرد هماهنگ این اپلیکیشن استریم موسیقی با سیری،‌ آن را به بهترین راه برای لذت بردن از موسیقی تبدیل کرده است. اگر از سیری بخواهید برای مراسم شام یا کوهنوردی فردا صبح یک پلی لیست انتخاب کند، به صورت خودکار منتخبی از بهترین موسیقی‌ها را برای شرایط شما فراهم خواهد کرد و از طریق اپل موزیک برای شما پخش می‌کند. با پرداخت ۴.۹۹ دلار ماهیانه می‌توانید Voice Plan را تهیه کنید و از این سرویس بر روی تمامی دستگاه‌های اپل استفاده کنید.

 

هوم‌پاد مینی

HomePod Mini

یکی از بهترین روش‌های استفاده از این فناوری، HomePod Mini است. حالا هوم پاد مینی با عملکرد پیشرفته‌تر و رنگ‌های جدید در دسترس است. آبی، زرد، نارنجی، سفید و مشکی رنگ‌های جدید این محصول هستند که به راحتی با دکوراسیون هر اتاقی ست می‌شوند. این محصول از ماه نوامبر آماده سفارش است. می‌توانید با استفاده از HomePod Mini و با درخواست صوتی از آن، در تمام محیط خانه و یا تنها در اتاقی که از آن می‌خواهید، موسیقی پخش کنید. با این مشخصات اگر نیاز است که کسی از خانواده خود را در ساعت خاصی بیدار کنید، می‌توانید از HomePod Mini بخواهید که موسیقی مورد علاقه فرد مورد نظر را در اتاق او پخش کند.

ایرپادز۳

ایرپادز ۳

بسیاری از کاربران از تجربه استفاده از ایرپادز اپل رضایت کامل دارند. فناوری Spatial Audio صدای سه‌بعدی و عمیقی ایجاد می‌کند تا در هنگام گوش دادن به موسیقی یا تماشای فیلم‌هایی با استاندارد Dolby Atmos، تجربه متفاوتی از شنیدن داشته باشید.
ایرپادز نسل سوم نیز همانند ایرپادز پرو و ایرپادز مکس از این فناوری بهره می‌برد. طراحی ایرپادز جدید به طور کامل متحول شده و دارای ۴ حسگر است. درایور‌هایی با اعوجاج بسیار پایین باعث تولید بیس عمیق و صدای زیر شفاف و به معنای واقعی کلمه گوش‌نوازی می‌شوند. می‌توانید از AirPods 3 در برابر آب و تعریق مقاوم است و می‌توانید با این ایرپاد در فعالیت‌های ورزشی از شنیدن موسیقی با نهایت کیفیت لذت ببرید.

ویدئو معرفی ایرپادز ۳ :

 

 

طراحی جدید

از آنجایی که شکل گوش هر فرد متفاوت است، طراحی جدید با بیشتر گوش‌ها سازگار است. به علاوه فناوری Adaptive EQ به صورت هوشمند صدای پخش شده را با توجه به فضای اطراف و شکل گوش بهینه می‌کند تا بهترین تجربه از شنیدن موسیقی را تجربه کنید. با یک‌بار شارژ کامل می‌توانید به مدت ۶ ساعت از ایرپادز۳ استفاده کنید، تنها با ۵ دقیقه شارژ می‌توان به مدت ۱ ساعت از این ایرپاد استفاده کرد و کیس شارژ این ایرپاد نیز می‌تواند شارژ ایرپاد را تا ۳۰ ساعت پخش موسیقی تامین‌کند.
اتصال مگ سیف برای شارژ وایرلس کیس در نظر گرفته شده تا شارژ کردن آن ساده و بی‌دردسر باشد.
قیمت این محصول ۱۷۹ دلار است و از هفته آینده آماده سفارش خواهد بود. ایرپادز ۲ همچنان تولید خواهد شد و با قیمت ۱۲۹ دلار به فروش می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.