Microsoft Selfie؛ ابزاری رایگان جهت افزایش کیفیت عکس های سلفی

در سالیان اخیر ثبت تصاویر سلفی در میان دارندگان تلفن های هوشمند بسیار مرسوم شده است. گرایش گسترده کاربران به این نوع تصاویر موجب گشته تا ابزارها مختلفی برای ساده سازی فرآیند ثبت سلفی به بازار ارائه شود. در این میان مایکروسافت تلاش دارد که با بهینه سازی نرم افزاری و استفاده از الگوریتم های اختصاصی خویش عکس های باکیفت تری را به کاربر تحویل دهد.


مایکروسافت علاقه ی فروان خود به پلتفروم iOS را بارها به همگان اثبات کرده است و این بار نیز با ارائه انحصاری اپلیکیشن Microsoft Selfie برای این پلتفرم، میخواهد دنیا عکس های سلفی را متحول کند. این اپلیکیشن بر مبنای اطلاعاتی همچون جنسیت، سن، رنگ پوست کاربر و شرایط نور محیط، فیلترهایی را به کاربر پیشنهاد می دهد تا کیفیت تصویر انتخابی را بهتر از پیش نماید. شدت اعمال فیلتر به کاربر سپرده شده تا تصویر نهایی باب میل او باشد. پس از اعمال هر فیلتر میتوان تصویر ویرایش شده را در کنار نسخه اصلی آن مشاهده نمود تا تغییرات نمایان تر ظاهر شوند.

اپلیکیشن Microsoft Selfie امکانات فراوانی ندارد و تنها برای بهینه سازی سلفی های شما ساخته شده است، به همین خاطر رابط کاربری آن بسیار ساده و ابتدایی است. در داخل اپلیکیشن امکانی برای به اشتراک گذاری تصاویر در نظر گرفته نشده و تصویر نهایی تنها در گالری دستگاه شما ذخیره می شود. همچنین این اپلیکیشن فیلترهای خود را بر روی نسخه اصلی عکس های شما اعمال می کند پس می بایست نسخه ای  پشتیبان از عکس مورد نظر را نگه داری نمایید.

11

اگر از طرفداران سلفی بشمار می روید، وجود اپلیکیشن Microsoft Selfie در دستگاه شما الزامیست. برای دریافت این اپلیکیشن می توانید از این لینک استفاده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.