آموزش آپدیت آیفون و آیپد

به‌طورکلی ۲ روش برای آپدیت آیفون و آیپد وجود دارد. روش اول آپدیت از طریق خود دستگاه است. بدین‌صورت که از فایل آپدیت را با استفاده از خود دستگاه دانلود کرده و پس از اتمام آن، به‌روزرسانی را نصب نمایید. روش دوم نیز

به‌طورکلی ۲ روش برای آپدیت آیفون و آیپد وجود دارد. روش اول آپدیت از طریق خود دستگاه است. بدین‌صورت که از فایل آپدیت را با استفاده از خود دستگاه دانلود کرده و پس از اتمام آن، به‌روزرسانی را نصب نمایید. روش دوم نیز آپدیت آیفون یا آیپد از طریق کامپیوتر است. برای این کار باید از آخرین نسخه نرم‌افزار آیتونز استفاده نمایید. تفاوتی نمی‌کند که از چه طریق این کار را انجام می‌دهید، درهرصورت پیش از شروع به‌روزرسانی دستگاه از آن بکاپ بگیرید. ضمن اینکه توجه کنید نیاز به میزانی از فضای خالی روی دستگاه خود خواهید داشت. در این لینک می‌توانید با نحوه بکاپ گرفتن از آیفون و آیپد آشنا شوید.

 

روش اول: آپدیت از طریق دستگاه

برای آپدیت آیفون و آیپد از طریق خود دستگاه باید حتماً به یک شبکه وای فای متصل باشید و دانلود فایل آپدیت از طریق شبکه موبایل امکان‌پذیر نیست.

به بخش تنظیمات دستگاه خود بروید.

گزینه General را انتخاب کنید و سپس Software Update را لمس کنید.

آموزش آپدیت آیفون و آیپد - 1

با انجام این کار دستگاه شما بررسی می‌کند که آیا آپدیت جدیدی وجود دارد یا خیر. اگر با مشکلی در این مرحله مواجه شدید از نرم‌افزارهای تغییر IP استفاده نمایید.

پس از یافتن به‌روزرسانی، گزینه Download and Install را لمس کنید تا دستگاه شروع به دانلود فایل نماید.

آموزش آپدیت آیفون و آیپد - 2

با اتمام دانلود از شما تائید برای نصب آپدیت را خواسته و نیاز به واردکردن رمز عبور خود خواهید داشت. سپس به‌روزرسانی برای شما نصب خواهد شد. برای نصب لازم است تا میزان شارژ دستگاه شما حداقل ۵۰ درصد بوده، یا به شارژر متصل باشد.

 

روش دوم: آپدیت از طریق iTunes

ابتدا آخرین نسخه نرم‌افزار آیتونز را نصب نمایید.

دستگاه خود را از طریق کابل به کامپیوتر متصل کنید.

برنامه آیتونز را باز کرده و از بالای صفحه دستگاه خود را انتخاب نمایید.

در منویی که سمت چپ باز شده است، روی گزینه Summary کلیک کنید.

 آموزش آپدیت آیفون و آیپد - 3

بر روی گزینه Check for Update کلیک نمایید.

در این مرحله ممکن است بر روی آیفون/آیپد از شما رمز عبورتان را بخواهد؛ آن را وارد نمایید.

در این مرحله آپدیت شروع به دانلود شده و سپس بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد. توجه کنید همان‌طور که در بالا گفته شد، پیش از شروع این مراحل از دستگاه خود بکاپ تهیه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.